Akcja Świąteczna w Holandii

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut Data i godzina dodania: 2019-11-08 15:31:59
  • Kraj: Holandia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Akcja Świąteczna w Holandii.

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Akcja Świąteczna

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji: cebulki kwiatowe, kiełbaski, sosy, sałatki, hamburgery, kwiaty, stroiki świąteczne itp.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana
  • dostępność przynajmniej do 21. 12. 2019 r.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – od 10,73 Euro/godzinę brutto po 21 roku życia
  • ubezpieczenie holenderskie
  • zakwaterowanie plus dodatek mieszkaniowy (30 – 50 Euro/tydzień)
  • bezpłatne dojazdy z/do pracy
  • pomoc polskiego koordynatora
  • duża ilość godzin!!!
  • BONUS NAWET DO 400 EURO (BRUTTO) DLA KANDYDATÓW!!!

Wysokość bonusa zależeć będzie od przepracowanego okresu - szczegóły akcji świątecznej można uzyskać telefonicznie.

Wysokość stawki godzinowej zależy od wieku.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie www.europersonnel.pl

Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze w Ropczycach, ul. Kościuszki 10.

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 782417 222 7137 lub 797046128

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Liczba odsłon: 43
image description

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut

  • W systemie od 30-10-2018
797046128