Brukarz (k/m)

Concept Plus Data i godzina dodania: 2021-02-15 15:53:12
  • Kraj: Niemcy

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Brukarz (k/m).

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Emsland

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie typowych prac w zakresie budowy dróg, w szczególności prac brukarskich (układanie krawężników, cięcie kamieni, wytyczanie dróg itp.)
• Obsługa małych urządzeń budowlanych

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 13 € brutto/h w zależności doświadczenia zawodowego – zarobki wg taryfy branżowej z możliwością negocjacji stawki
• Praca w zmotywowanym zespole
• Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - wymóg konieczny
• Prawo jazdy kat. B
• Samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność
• Znajomość  języka niemieckiego mile widziana
• Zdolność do szybkiego przystosowania się
• Umiejętność pracy w grupie

Kontakt

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Concept Plus Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. Grottgera 26

35-005 Rzeszów

Tel. kom. 504 969 105

E-mail      ase@cp-personal.com

Tel.          17 878 70 26

                17 862 20 26

Liczba odsłon: 117
image description

Concept Plus

  • W systemie od 03-10-2016
48 504 969 105