Brukarz z niemieckim, Düsseldorf Niemcy

PolFach Polnische Facharbeiter Data i godzina dodania: 2017-11-14 11:18:40

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Brukarz z niemieckim, Düsseldorf Niemcy.

Brukarz kamieniarz ze znajomością j. niemieckiego, Düsseldorf Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego zakładu brukarskiego z Düsseldorf: Brukarza. Wymagane jest doświadczenie i dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy kat. B/ własne auto.

Opis / Obowiązki:

·         Miejsce pracy: okolice miasta Düsseldorf Niemcy

·         Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

·         Praca jest bezpośrednio u pracodawcy, na stałe

·         Pracodawcą jest niemiecki zakład brukarski

·         Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 200 godz. miesięcznie

·         Główne zadania:

·         Układanie kostki brukowej i kamienia naturalnego (wjazdy, parkingi, drogi dojazdowe, chodniki, ścieżki, schody itp.)

·         Niwelacja terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie

·         Obsługa elektronarzędzi i maszyn budowlanych jak np. minikoparka

·         Samodzielne kierowanie pracą brygady brukarzy, przy kwalifikacjach brygadzisty

Wymagania:

·         Młody wiek

·         Konieczne akutalne i udokumentowane doświadczenie na stanowisku brukarza

·         Mile widziane doświadczenie na stanowisku brygadzisty ekipy brukarzy

·         Doświadczenie przy drobynch pracach murarskich i betoniarskich

·         Konieczna dobraznajomość języka niemieckiego

·         Konieczne prawo jazdy kat. B I własne auto

·         Mile widziana umiejętność obsługi minikoparki lub innych maszyn budowlanych

·         Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

·         Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         Wynagrodzenie brutto: 12,50 do 15 euro (brukarz bez funkcji brygadzisty)

·         Wynagrodzenie brutto: 15,50 do 20 euro (brukarz brygadzista)

·         Miesięczne wynagrodzenie netto od 1600 do 2500 euro

·         Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, ale opłaca pracownik,ok.400 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Liczba odsłon: 27
image description

PolFach Polnische Facharbeiter

  • W systemie od 23-06-2016
0049 151 459 680 52