Brygadzista-logistyka

Sherpa International Force Sp. z o.o. Data i godzina dodania: 2015-07-24 13:27:15
  • Kraj: Holandia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Brygadzista-logistyka.

Opis stanowiska:
• Nadzorowanie grupy pracowników
• Koordynacja i komunikacja prac zespołu
• Rozładunek i przepakowywanie produktów
• Składanie, klejenie i rozpakowywanie displays

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie zawodowe w magazynach logistycznych
• Znajomość procesów logistycznych
• Doświadczenie przy nadzorowaniu pracy grupy osób
• Odpowiedzialność oraz elastyczność ze względu na pracę w kilku projektach
• Silna motywacja do pracy

Oferujemy:
- bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań
- stabilizację zatrudnienia popartą 10-letnim doświadczeniem i programem lojalnościowym
- organizację transportu za granicę oraz na miejscu do pracy
- zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii
- ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności
- dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania rekompensujące niższa holenderska stawkę ustawową

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację:

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470
Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Liczba odsłon: 1733
image description

Sherpa International Force Sp. z o.o.

  • W systemie od 12-09-2013
77 456 45 04