Elektryk budowlany

Dremo Personaldienstleistung GmbH Data i godzina dodania: 2015-05-19 11:01:44
  • Kraj: Niemcy

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Elektryk budowlany.

Jesteśmy niemieckim pracodawcą z długoletnim doświadczeniem i poszukujemy pracowników na stanowisko

Zadania:

Montaż i przeglądy instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych i mieszkaniach

Montaż rozdzielni, szaf, pulpitów sterowniczych zgodnie ze schematem

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
  • Doświadczenie w pracy w Niemczech
  • CV w języku niemieckim
  • Samochód

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne zarobki
  • Diety za każdy przepracowany dzień aż do 50 euro
  • Pełny pakiet socjalny
  • Bezpieczeństwo socjalne i płacę zgodną z taryfą
  • Dodatki za pracę dodatkową, świąteczną i nocną
  • Pomoc w znalezieniu kwater
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Na życzenie wypłata tygodniówek
  • Tylko 80 godzin zbieranych na koncie pracowniczym
  • Istnieje możliwość zatrudnienia grupy 2 lub 3 osób przy spełnieniu wymagań fachowych i językowych przez wszystkich kandydatów plus jeden samochód
  • Rozpoczęcie pracy możliwe w każdej chwili (natychmiast lub w określonym terminie)

Kontakt

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Mengsstraße 4

01139 Dresden

www.dremo.com

tel. +48 32 7466222 lub +49 351 8977526

praca@dremo.com

Liczba odsłon: 6741

  • W systemie od 07-10-2014
0049351897750