Elektryk budowlany, elektromonter różne lokalizacje, Niemcy

Agencja Pracy PolFach Data i godzina dodania: 2016-07-07 15:07:35

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Elektryk budowlany, elektromonter różne lokalizacje, Niemcy.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej do różnych lokalizacji na terenie Niemiec: Elektryków budowlanych, elektromonterów. Konieczne jest wykształcenie w zawodzie elektryk (elektromonter) lub aktualne uprawnienie SEP oraz znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Opis / Obowiązki:

·         Miejsce pracy: Niemcy, różne lokalizacje

·         Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie

·         Długotrwala umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej

·         Praca jest stacjonarna, po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę

·         Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty

·         Główne zadania:

  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)
  • Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • Wykształcenie w zawodzie elektryk (elektromonter) lub aktualne uprawnienie SEP
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (od A2 lub B1)
  • Obowiązkowo prawo jazdy kategorii B i własne auto

Nasza oferta:

·         Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

  • Wynagrodzenie brutto: 11,00 euro
  • Dieta netto 2 euro na godzinę (wszystkie przepracowane godziny będą wypłacone)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto min. 1700 euro + nadgodziny
  • Dla pracowników z dłuższym stażem pracy podwyżka wynagrodzenia
  • Zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę
  • Po każdym przepracowanym miesiącu bon na paliwo 44 euro

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Liczba odsłon: 1792
image description

Agencja Pracy PolFach

  • W systemie od 23-06-2016
0049 151 459 680 52