Elektryk Elektromonter do wind osobowych ze znajomością języka niemieckiego, Fulda Niemcy

PolFach Polnische Facharbeiter Data i godzina dodania: 2017-07-17 11:02:13

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Elektryk Elektromonter do wind osobowych ze znajomością języka niemieckiego, Fulda Niemcy.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy zajmującej się montażem i serwisem wind osobowych: Elektromontera wind osobowych. Kandydat musi mieć doświadczenie w pracach przy montażu z półfabrykatów. Konieczna znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

·         Ilość miejsc: 4

·         Miejsce pracy: okolice miasta Fulda – Hesja Niemcy

·         Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

·         Praca jest na stałe, bezpośrednio u pracodawcy

·         Pracodawcą jest niemiecka firma zajmująca się montażem i serwisem wind osobowych i podjazdów dla osób niepełnosprawnych

·         Czas pracy: od poniedziałku do czwartku na montażu na terenie zachodnich Niemiec, ok. 180 do 210 godz. miesięcznie

·         Główne zadania:

·         Montaż i serwis dźwigów (wind) osobowych

·         Konserwacja dźwigów / wind osobowych

·         Podłączanie instalacji elektrycznych windy

Wymagania:

  • Wyuczony zawód elektryka, elektromontera

·         Doświadczenie w montażu, rozruchu, konserwacji i naprawy instalacji elektrycznych dźwigów osobowych

·         Umiejętność czytania i pracy według schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej

·         Konieczna znajomość języka niemieckiego

·         Prawo jazdy kat. B, optymalnie BE

·         Samodzielność i odpowiedzialność wykonywania pracy

·         Umiejętność pracy w grupie

Nasza oferta:

·         Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna 16 euro brutto

·         Tygodniowa dieta netto: 72 do 96 euro

·         Zarobek miesięczny netto od 2150 do 2350 euro

·         Wypłata wszystkich nadgodzin

·         Mieszkanie zapewnione przez pracodawce i kosztuje 120 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52

Liczba odsłon: 54
image description

PolFach Polnische Facharbeiter

  • W systemie od 23-06-2016
0049 151 459 680 52