ELEKTRYK/ELEKTROMONTER NIEMCY

FHU-MES Data i godzina dodania: 2016-06-07 12:23:26

Zatrudniamy osoby na stanowisko: ELEKTRYK/ELEKTROMONTER NIEMCY.

Miejsce pracy: Niemcy

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

  • montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych

  • układanie tras kablowych

  • montaż gniazdek, przełączników

  • montaż oświetlenia

  • ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • ukończona szkoła w zawodzie Elektryka

  • doświadczenie na stanowisku Elektryka

  • odpowiednie kwalifikacje zawodowe

  • gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec

  • prawo jazdy kat. B

  • własny samochód

  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą

  • długoterminową współpracę

  • stawkę godzinową ( 11€ brutto z mieszkaniem, 13€ brutto bez mieszkania)

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w nadgodzinach

  • wsparcie naszych konsultantów

  • pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: fhu.mes@vp.pl z dopiskiem ,,Elektryka/Elektromonter”

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Liczba odsłon: 1408
image description

FHU-MES

  • W systemie od 10-03-2016
+48 530 522 892