Elektryk/Pomocnik elektryka (k/m) - instalacje wewnętrzne

Concept Plus Data i godzina dodania: 2021-02-15 15:53:20

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Elektryk/Pomocnik elektryka (k/m) - instalacje wewnętrzne.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Emsland

Zakres obowiązków:

• Instalacje elektryczne i budowlane
• Naprawy
• Reperowanie usterek bezpośrednio u klienta

Oferujemy:

• Różnorodny zakres obowiązków
• Zatrudnienie na dłuższy okres
• Wynagrodzenie w wysokości od 14€ do 16€ brutto/h w zależności od doświadczenia + dodatki
• Możliwość przejęcia przez zakład
• Wsparcie polskiego koordynatora
• Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

• Wykształcenia zawodowego jako elektrotechnik (k/m), elektryk(k/m) lub w podobnym zakresie (nie jest to warunek konieczny)
• Doświadczenie w pracy jako elektryk (k/m) mile widziane
• Zdolności technicznych
• Rzetelności
• Dobrej znajomości języka niemieckiego
• Prawa jazdy co najmniej kat. B

Kontakt

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Concept Plus Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. Grottgera 26

35-005 Rzeszów

Tel. kom. 504 969 105

E-mail      ase@cp-personal.com

Tel.          17 878 70 26

                17 862 20 26

Liczba odsłon: 117
image description

Concept Plus

  • W systemie od 03-10-2016
48 504 969 105