Hydraulik, Monter instalacji sanitarnych, Bregenz Austria

Agencja Pracy PolFach Data i godzina dodania: 2018-10-25 10:17:06

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Hydraulik, Monter instalacji sanitarnych, Bregenz Austria.

Hydraulik, Monter instalacji sanitarnych, komunikatywny niemiecki i auto, Bregenz Austria

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie austriackiego pracodawcy do regionu Vorarlberg: Hydraulika. U każdego kandydata wymagana jest znajomość języka niemieckiego i własne auto. Mogą też kandydować 2-osobowe ekipy hydraulików.

Opis / Obowiązki:

·         Miejsce pracy: region Vorarlberg Austria, różne miasta jak Bregenz, Dornbirn, Bludenz, Feldkirch i Lichtenstein

·         Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

·         Umowa o pracę na okres stały z austriacką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Dornbirn

·         Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty

·         Godziny pracy: 167 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)

·         Główne zadania:

·         Instalacja ogrzewania

·         Instalacje sanitarne

·         Zakładanie klimatyzacji

·         Biały montaż

Wymagania:

·         Wyuczony zawód o profilu hydraulika, montera instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji lub wykształcenie pokrewne (świadectwo ukończenia szkoły, dyplom czeladnika lub mistrza)

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe

·         Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość niemieckiego

·         Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy

·         W przypadku ekipy 2-osobowej, konieczne jest 1 auto / ekipę i przynajmniej jeden członek ekipy musi mówić dobrze po niemiecku

Oferujemy:

·         Austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

·         Wynagrodzenie brutto na montażu wynosi: 12,57 do 13,61 euro

·         + Dieta netto 26,40 euro / dzień pracy (ok. 550 euro netto miesięcznie)

  • Wynagrodzenie miesięczne netto od 2080 do 2180 euro + nadgodziny (Zeitkonto)
  • +13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna). Razem od netto: 4160 do 4360 euro

·         + Zwrot kosztów paliwa za pierwszy przyjazd do pracy

  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Liczba odsłon: 1236
image description

Agencja Pracy PolFach

  • W systemie od 23-06-2016
0049 151 459 680 52