Jeliciarnia HOLANDIA 12 eu/brutto

MCDOIT B.V. Data i godzina dodania: 2018-08-10 16:00:33
  • Kraj: Holandia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Jeliciarnia HOLANDIA 12 eu/brutto.

PRACOWNIK JELICIARNI - ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA Mięsnego

Opis stanowiska:

-Obróbka jelit w dalszym procesie produkcji mięsnej

-Praca na linii

-Praca w zespole

Od osób zainteresowanych wymagamy jedynie:

-Doświadczenia na ww stanowiskach

-Znajomości branży mięsnej

Pracodawca gwarantuje:

-Umowę o prace na Holenderskich warunkach w języku polskim

-Zakwaterowanie w okolicach miejsca pracy

-Stawki godzinowe w okolicy 12.00 euro/H

-Wakacyjne oraz urlopowe

-Regularne wypłaty co 4 tygodnie

-System zaliczek tygodniowych ( 6 tygodni)

-Zatrudnienie na długi okres

-Zatrudnienie bez dodatkowych pośredników

Kontakt:

CV na adres rekrutacja@mcdoit.pl lub 0048 42 207 34 34 GSM 0048 509 487 894

Wystarczy krótko opisać nabyte doświadczenie oraz okres jaki się ma przepracowany na tym stanowisku proszę kierować na adres e-mail: praca@solidservice.pl lub GSM 0048 509 487 894

CV na adres : rekrutacja@mcdoit.pl

Tel:0048 42 207 34 34

Mob:+48 509 487 894

Lub Facebook : https://www.facebook.com/mcdoit

www.mcdo-it.pl

Liczba odsłon: 583
image description

MCDOIT B.V.

  • W systemie od 09-05-2018
+48 509 487 894