KIEROWCA C+E

Link2Europe Data i godzina dodania: 2014-07-10 15:13:54
  • Kraj: Belgia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: KIEROWCA C+E.

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta -  jednej z największych belgijskich firm logistycznych zatrudniającej około 400 pracowników w 6 magazynach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie przewoziła towary do różnych magazynów należących do firmy oraz do klientów  firmy. W zakres obowiązków wchodzi również pomoc przy załadunku i rozładunku przyczep.

Miejsce pracy: Belgia, sporadyczne wyjazdy za granicę.

Rozpoczęcie pracy: koniec lipca

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w zawodzie kierowcy
  • prawo jazdy C+E
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • cyfrowy tachograf
  • dyspozycyjność
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatek za przepracowane godziny: 1,25€ netto/h
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • możliwość pracy na długi okres czasu
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem
  • premie i dodatki wg prawodawstwa belgijskiego

Potrącane z wynagrodzenia:

  • koszty zakwaterowania: 75€/tydzień

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim  (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl lub wysyłając swoje CV na adres biuro@link2europe.pl.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Liczba odsłon: 2255
image description

Link2Europe

  • W systemie od 10-07-2014
774414502