Kierowca ciężarówki CE, praca na 2 miesiące (sierpień i wrzesień), znajomość niemieckiego

Agencja Pracy PolFach Data i godzina dodania: 2016-07-06 21:56:05

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Kierowca ciężarówki CE, praca na 2 miesiące (sierpień i wrzesień), znajomość niemieckiego.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy, niemieckiej firmy transportowej z miasta Gera: Kierowców CE na 2 miesiące, jako zastępstwo pracowników przebywających na urlopie. Wymagane prawo jazdy kategorii C, CE, kod 95 oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

·         Ilość miejsc: 2

·         Miejsce pracy: okolice miasta Gera, Niemcy

·         Praca aktualna jest od 1 sierpnia do 30 września

·         Umowa o pracę z niemiecką firmą transportowo-logistyczną

·         Praca polega na transporcie dalekobieżnym towarów na terenie całych Niemiec

·         Transport będzie odbywał się ciągnikami siodłowymi z naczepą z firaną

·         Czas pracy: poniedziałek do piątku

·         System pracy TYLKO pełny etat (wykluczone systemy 3/1, 4/1)

·         Spanie jest w kabinie (brak kwatery ze strony pracodawcy)

·         Uwaga! Po 2 miesiącach pracy, istnieje możliwość podjęcia pracy stałej w systemie 3/1

Wymagania:

·         Ważne prawo jazdy kat. C, CE

·         Posiadanie kodu 95 (5 modułów)

·         Doświadczenie na trasach dalekobieżnych

·         Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu pracy

Oferujemy:

·         Umowa niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         Zarobki miesięczne stałe: 1750 euro brutto

·         Dzienna dieta netto: 24 euro

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w języku niemieckim adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: +49 151 459 680 52.

Liczba odsłon: 1555
image description

Agencja Pracy PolFach

  • W systemie od 23-06-2016
0049 151 459 680 52