Kierowca kurier Lipsk

LPS Data i godzina dodania: 2018-05-23 14:27:35
  • Kraj: Niemcy

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Kierowca kurier Lipsk.

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca kurier
Miejsce pracy: Lipsk - Saksonia

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:

- dostarczanie przesyłek do 31,5kg busem kurierskim

- obsługa skanera mobilnego

Wymagania:

- czynne prawo jazdy kat. B

- podstawowa znajomość j. niemieckiego

- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5t

- zaangażowanie w wykonywaną pracę

- praca pod presją czasu

- odpowiedzialność

- nastawienie na realizację powierzonych zadań

- aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- stawka 12,00 € brutto/h

- pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

- bezpłatny transport

- zakwaterowanie w kwocie od 6,00 do 6,50 € za dobę

Aplikuj za pomocą formularza zgłoszeniowego online:

lub prześlij swoje CV na adres mailowy: ogloszenia@lps.ag

w tytule maila podając nazwę stanowiska pracy.

Kontakt tel. 71 750 44 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w biurze ISSP we Wrocławiu.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech podanych przeze mnie danych osobowych dla celów rekrutacji, w tym przedstawienia mi oferty pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji, w tym przedstawienia mi ofert pracy.

Akceptuję politykę prywatności

Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Liczba odsłon: 372
image description

LPS

  • W systemie od 17-04-2018
717504444