Kierowca pompy do betonu kat.C, z dobrą znajomością niemieckiego, Köln Niemcy

Agencja Pracy PolFach Data i godzina dodania: 2016-10-12 19:35:34

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Kierowca pompy do betonu kat.C, z dobrą znajomością niemieckiego, Köln Niemcy.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z okolic Köln: Kierowcę kat. C do transportu i obsługi samojezdnej pompy do betonu marki Putzmeister. Wymagane prawo jazdy kategorii C oraz dobra znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

·         Miejsce pracy: w okolicy miasta Köln, Niemcy

·         Praca jest aktualna odnatychmiast lub w możliwie szybkim terminie

·         Okres pracy: na stałe

·         Ilość godzin miesięcznie: 200 – 220 (na życzenie więcej)

·         Praca polega na transporcie ciężarówką i obsłudze pompy do betonu marki Putzmeister

·         Bezpieczny montaż pompy do betonu na budowie

·         Obsługa pilotem rur doprowadzających beton

·         Dopasowanie długości rur i węży

·         Dbanie o czystość sprzętu, rur i przewodów(oczyszczanie z betonu)

·         Ponadto konserwacja maszyny jak smarowanie przegubów itd

·         Trasy dzienne (sporadycznie montaże)

Wymagania:

·         Młody wiek

·         Prawo jazdy kat. C i doświadczenie w tej kategorii. Najlepiej doświadczenie jako kierowca budowlany

·         Doświadczenie jako operator pompy do betonu mile widziane, ale nie konieczne. Firma przeszkoli kierowców w obsłudze pompy marki Putzmeister.

·         Prawo jazdy kat. B. zalecany własny samochód

·         Niezbędna jest dobra znajomość języka niemieckiego

·         Talent techniczny, chęć rozwoju i uczenia się

·         Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i utrzymanie go w sprawności i czystości

·         Samodzielność i sumienność wykonywania pracy. Po przeszkoleniu,praca będzie wykonywana wpełni samodzielnie

·         Gotowość do wyjazdu do pracy w Niemczech na długi okres, najlepiej na stałe

Oferujemy:

·         Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna brutto dla kandydata od13,00 euro (w okresie próbnym)

·         Zarobek miesięczny netto ok. 1800 euro + nadgodziny

·         Diety dzienne netto 24 euro, jeśli nastąpi praca na montażu

·         Zakwaterowanie zapewnione i w pierwszym miesiącu gratisowe, potem do 300 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV (w języku niemieckim) adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: +49 151 459 680 52.

Liczba odsłon: 1866
image description

Agencja Pracy PolFach

  • W systemie od 23-06-2016
0049 151 459 680 52