Kierowca wywrotki 18 ton, transport na budowie, Gera Niemcy

Agencja Pracy PolFach Data i godzina dodania: 2016-08-02 09:33:38

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Kierowca wywrotki 18 ton, transport na budowie, Gera Niemcy.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z okolic Gera, Niemcy: kierowców ciężarówki - wywrotki. Wynagane prawo jazdy kategorii CE, kod 95 oraz znajomość języka niemieckiego

Opis / Obowiązki:

·         Ilość miejsc: 3

·         Miejsce pracy: Okolice Gera Niemcy

·         Praca aktualna jest od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

·         Praca na pełny etat (ok. 180 do 200 godz. miesięcznie)

·         Pracodawcą jest firma budowlana specjalizująca się w robotach ziemnych i drogowych

·         Budowy są na terenie całych Niemiec. Praca jest w systemie 3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolny

·         Główne zadania:

·         Praca polega na transporcie bliskobieżnym półfabrykatów na budowę

·         Transport będzie odbywał się ciągnikami siodłowymi typu wywrotka 18 ton

Wymagania:

·         Ważne prawo jazdy kat. CE

·         Posiadanie kodu 95 (5 modułów)

·         Digitalna Karta Kierowcy

·         Obowiązkowa znajomość języka niemieckiego

·         Konieczne prawo jazdy kat. B i własny samochód

·         Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

·         Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna brutto 14,45 euro

·         Diety dzienne netto 30 euro (ok. 540 euro miesięcznie)

·         Miesięcznie wynagrodzenie netto ok. 2000 euro

·         Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje do 300 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w języku niemieckim adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Liczba odsłon: 1788
image description

Agencja Pracy PolFach

  • W systemie od 23-06-2016
0049 151 459 680 52