Komisjoner - branża spożywcza

Euro Labora Data i godzina dodania: 2014-08-13 11:30:29
  • Kraj: Polska

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Komisjoner - branża spożywcza.

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy – ok. Graben

Praca od 01.09.2014

Zakres obowiązków:
- komisjonowanie/zestawienie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem za pomocą elektrycznych wózków paletowych
- kompletowanie towaru na palety zgodnie z zamówieniem (branża spożywcza)
- obsługa wózka widłowego niskiego unoszenia
- praca w systemie słuchawkowym  Pick by Voice

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- gotowość do pracy w systemie zmianowym i w godzinach nadliczbowych
- zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz motywacja do pracy

Mile widziane:
- grupy 2 osobowe
- uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- stabilne zatrudnienie
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: logistyka@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: KOM/GRABEN/2014

Liczba odsłon: 14449
image description

Euro Labora

  • W systemie od 17-09-2013
324172056