Komisjoner - Lipsk

LPS GmbH Data i godzina dodania: 2017-09-13 13:04:56
  • Kraj: Niemcy

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Komisjoner - Lipsk.

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Komisjoner
Miejsce pracy: Lipsk

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
- komisjonowanie książek i płyt z imiennej listy do koszyka
- przewóz asortymentu ze strefy komisjonowania do strefy pakowania
- czynności porządkowe na magazynie

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- zaangażowanie i odpowiedzialność
- umiejętność pracy pod presją czasu
- dyspozycyjność do wyjazdu w ciągu kilku dni

Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- stawka 8,91 € brutto/h
- praca na 3 tygodnie z możliwością kontynuacji współpracy na innym projekcie dla chętnych
- studenci mile widziani
- pakiet ubezpieczeń
- bezpłatny transport
- zakwaterowanie 6,00 € za dobę potrącane z wynagrodzenia

Aplikuj za pomocą formularza zgłoszeniowego online:

lub prześlij swoje CV na adres mailowy: rekrutacja@lps.ag

w tytule maila podając nazwę stanowiska pracy.

Kontakt tel. 71 750 44 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w biurze ISSP  we Wrocławiu i w Lublinie.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”

www.lps.ag

Liczba odsłon: 87
image description

LPS GmbH

  • W systemie od 25-11-2016
717504444