Logistyk / Magazynier (też para)do hurtowni z prawo jazdy CE, Monachium Niemcy

PolFach Polnische Facharbeiter Data i godzina dodania: 2017-02-07 22:52:23

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Logistyk / Magazynier (też para)do hurtowni z prawo jazdy CE, Monachium Niemcy.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie hurtowni spożywczej do okolic miasta Monachium: Magazyniera (może być małżeństwo lub para) z prawo jazdy CE.Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie oraz prawo jazdy kat. B i CE

Opis / Obowiązki:

·         Ilość miejsc: 1, może też kandydować para (małżeństwo)

·         Miasto: okolice Monachium, Niemcy

·         Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

·         Praca jest na stałe w hurtowni spożywczej

·         Praca na pełny etat, ok. 170 godzin miesięcznie + nadgodziny

·         Do obowiązków należy:

o   Prace magazynowe jak: sortowanie, etykietowanie, pakowanie itp.

o   Komisjonowanie przy użyciu skanera ręcznego

o   Przygotowywanie przesyłek z towarem do wysyłki

o   Praca według systemu magazynowego

o   Sporządzanie listów przewozowych, dowodów dostawy, faktur

o   Przyjecie towarów na magazyn, aktualizacja stanu magazynu

o   Transport towaru ciężarówką

Wymagania:

·         Ukierunkowany zawod Logistyk / Magazynier

·         Doświadczenie na zbliżonym stanowisku w magazynie

·         Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

·         Konieczne prawo jazdy kat. B i CE

·         Znajomość systemów zarządzania magazynem

·         Znajomość obsługi komputera i skanera recznego

·         Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

·         Niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna brutto: 15,00 euro

·         Wynagrodzenie miesięczne netto:od 1700 euro + nadgodziny

·         Mieszkanie jest zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Liczba odsłon: 1711
image description

PolFach Polnische Facharbeiter

  • W systemie od 23-06-2016
0049 151 459 680 52