Mechanik samochodów ciężarowych MAN

LSJ Group Data i godzina dodania: 2014-07-16 21:49:18
  • Kraj: Norwegia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Mechanik samochodów ciężarowych MAN.

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH MAN
– NORWEGIA

ZAPEWNIAMY:
- wynagrodzenie od 187 NOK/h brutto + 10,2% dodatku urlopowego

- dla ekspertów, z odpowiednimi szkoleniami, możliwa negocjacja stawki

- legalne zatrudnienie na warunkach norweskich

- długoterminowe kontrakty z możliwością przedłużenia

- ubezpieczenie

- organizację zakwaterowania

- po rozpoczęciu pracy - opcjonalnie - bezpłatne kursy języka norweskiego

WYMAGANIA:

- 4 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanik samochodów ciężarowych

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

- obsługa programu do diagnostyki komputerowej w języku angielskim lub norweskim

- prawo jazdy

OBOWIĄZKI:

- dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych

- diagnostyka komputerowa

- szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych

Prosimy o przesłanie szczegółowych CV na adres: mechanik@lsj.pl z dopiskiem

„MAN – Norwegia”.

Odpowiadamy na wybrane oferty.

Kontakt:

mechanik@lsj.pl

+48918145250

+48510034350

Serdecznie pozdrawiamy i czekamy na aplikacje!

Liczba odsłon: 2157
image description

LSJ Group

  • W systemie od 11-09-2013
91 814 52 52