Mechanik Samochodów Ciężarowych / Maszyn Budowlanych -Irlandia

Goodman Doradztwo Persoanlne s.c. Data i godzina dodania: 2015-02-19 10:45:02
  • Kraj: Irlandia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Mechanik Samochodów Ciężarowych / Maszyn Budowlanych -Irlandia.

Dla naszego Klienta w Irlandii, znanego producenta materiałów budowlanych, posiadającego własną bazę samochodów ciężarowych i sprzętu ciężkiego poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Mechanik Samochodów Ciężarowych / Maszyn Budowlanych

Zakres obowiązków:

- bieżący serwis i naprawa samochodów ciężarowych marki: Hino, Volvo, Iveco, Daf.

- bieżący serwis i naprawa maszyn budowlanych koparki, ładowarki, kruszarki marki: Catterpilar, Komatsu.

Wymagania:

- min. 5 lat doświadczenie w naprawach bieżących ciężarówek lub maszyn budowlanych

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- stałą pracę u sprawdzonego pracodawcy

- Wynagrodzenie na poziomie 28.000 Euro rocznie

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania blisko miejsca pracy

Prosimy o wysyłanie CV na adres:

biuro@goodmanpolska.com

Kontakt: 506 123 944

Liczba odsłon: 1624
image description

Goodman Doradztwo Persoanlne s.c.

  • W systemie od 17-02-2015
+48 506 123 944