MECHANIK / ŚLUSARZ - bezpłatne zakwaterowanie - Erfurt

CE DRIVER Maria Kaszowska Data i godzina dodania: 2020-06-24 12:56:32

Zatrudniamy osoby na stanowisko: MECHANIK / ŚLUSARZ - bezpłatne zakwaterowanie - Erfurt.

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1 lub praca bez systemu,

Wynagrodzenie: 12 € brutto / godzina

Miejsce pracy: Erfurt, Thüringen, Niemcy

Aktualne: od 14.10.2019

Opis stanowiska pracy:

- naprawa, konserwacja i przegląd samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych,

- wykonywanie innych drobnych napraw

Warunki zatrudnienia:

- praca w systemie zjazdowym 3/1 lub bez systemu,

- zatrudnienie na pełen etat, 9 godzin dziennie,

- bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu z pełnym wyposażeniem i łączem internetowym,

- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

- odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,

- wynagrodzenie 12 € brutto / godzinę,

- podwyżka za dobrą wydajność,

- zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B,

- wykształcenie w zawodzie,

- minimum roczne doświadczenie przy naprawach

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy w rolnictwie

- ukończone kursy i posiadane licencje,

- umiejętność w obsłudze maszyn rolniczych i budowlanych

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: +48 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl.

Liczba odsłon: 627
image description

CE DRIVER Maria Kaszowska

  • W systemie od 29-07-2019
784310100