Monter instalacji sanitarnych, Hydraulik, Berlin Niemcy

Agencja Pracy PolFach Data i godzina dodania: 2018-11-15 21:22:05

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Monter instalacji sanitarnych, Hydraulik, Berlin Niemcy.

Monter instalacji sanitarnych, Hydraulik, przebudowa łazienek, Berlin Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z Berlina: Monterów instalacji sanitarnych. Konieczna znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

·         Miejsce pracy: Berlin i okolice, Niemcy

·         Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

·         Umowa o pracę na stałe w niemieckim zakładzie remontów łazienek dla potrzeb użytkowników z ograniczeniami ruchu. Praca wykonywana jest przeważnie w mieszkaniach prywatnych

·         Czas pracy: pełny etat, 40 do 45 godz. tygodniowo. Na życzenie nadgodziny

·         Główne zadania:

·         Biały montaż

·         Instalacje sanitarne w łazienkach

Wymagania:

  • Konieczny wyuczony zawód o profilu hydraulika, montera instalacji sanitarnych (świadectwo ukończenia szkoły, dyplom czeladnika lub mistrza)
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe

·         Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość niemieckiego

·         Konieczne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

·         + Samochód firmowy, też do prywatnej dyspozycji

·         + Wypłata wszystkich godzin pracy

·         + 20 euro pakiet sportowo-rekreacyjny

·         + 40 euro polisa ubezpieczeniowa dla pracownika

·         Wynagrodzenie brutto od 16 do 20 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji)

  • Wynagrodzenie miesięczne netto od 1800 do 2350 euro + nadgodziny (w zależności od kwalifikacji i ilości godzin pracy)

·         + Dieta netto 96 euro / tydzień, w przypadku pracy w delegacji

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Liczba odsłon: 1100
image description

Agencja Pracy PolFach

  • W systemie od 23-06-2016
0049 151 459 680 52