Monter izolacji

LSJ Group Data i godzina dodania: 2014-03-13 12:05:09
  • Kraj: Belgia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Monter izolacji.

Szanowni Państwo,

Dla naszego klienta – belgijskiej firmy budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Szczegóły oferty:

- Lokalizacja: Oudenburg, Belgia

- Stawka: 13,31 Euro/h brutto

- 38 - 40 godzin pracy tygodniowo

- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika, koszt: 300-350 Euro/miesięcznie

Opis stanowiska:

- Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należała izolacja ścian i podłóg płytami, matami izolacyjnymi lub wełną mineralną.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Dobra znajomość j. angielskiego(rozmowa kwalifikacyjna przez Skype'a)

- Uprawnienia do pracy na wysokościach

- Pisemne referencje od poprzednich pracodawców będą dodatkowym atutem

- Mile widziane własne auto

Oferujemy:

- Opiekę podczas trwania kontraktu

- Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich

Osoby spełniające wszystkie powyższe wymagania i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia na adres:

techniczne@lsj.pl

w temacie podając: Monter izolacji - Belgia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Liczba odsłon: 2056
image description

LSJ Group

  • W systemie od 11-09-2013
91 814 52 52