Ogrodnik zieleni publicznej ze znajomością niemieckiego,Berlin, Prenzlau i Rostock Niemcy

Agencja Pracy PolFach Data i godzina dodania: 2017-02-17 12:34:08

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Ogrodnik zieleni publicznej ze znajomością niemieckiego,Berlin, Prenzlau i Rostock Niemcy.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego zakładu pielęgnacji zieleni publicznej z Berlina: Ogrodnika, pracownika pielęgnacji terenów zieleni miejskiej do oddziałów w Berlinie, Prenzlau i Rostock. Wymagane jest doświadczenie, znajomość niemieckiego i prawo jazdy kat. B

Opis pracy:

·         Ilość miejsc: 6

·         Miejsce pracy: Berlin, Prenzlau, Rostock

·         Praca aktualna jest od 1 marca 2017

·         Umowa o pracę na stałe z niemieckim zakładem pielęgnacji zieleni publicznej

·         Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok.170 godz. miesięcznie

·         Główne zadania:

·         Prace pielęgnacyjne i porządkowe terenów zieleni miejskiej (ogrodów, parków, kwietników, cmentarzy)

·         Sadzenie i pielęgnacja roślin sezonowych

·         Koszenie  trawników

·         Nawożenie i podlewanie roślin

·         Odśnieżanie w okresie zimowym

Wymagania:

·         Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń ogrodniczych / kosiarki

·         Wykształcenie ukierunkowane jako ogrodnik lub pokrewne jest mile widziane

·         Kandydat musi mówić po niemiecku

·         Prawo jazdy kat. B i własne auto mile widziane

Oferujemy:

·         Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna brutto: od 10 do 11,50 euro (w zależności od kwalifikacji)

·         Miesięcznie wynagrodzenie netto od 1250 do 1400 euro

·         Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje 150 do 200 euro miesięcznie

Tylko kandydatow spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Liczba odsłon: 1850
image description

Agencja Pracy PolFach

  • W systemie od 23-06-2016
0049 151 459 680 52