Operator CNC (praca w Niemczech, wynagrodzenie 10-25 Euro)

Persona-Direktservice Sp. z o.o. Data i godzina dodania: 2016-08-10 10:30:08

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Operator CNC (praca w Niemczech, wynagrodzenie 10-25 Euro).

Persona-Direktservice GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecką firmą, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej.

Obecnie, dla naszego klienta z branży automotive, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn CNC

miejsce pracy: Niemcy (okolice Zwickau lub Frankfurtu nad Menem)

nr ref. 06/2016/Operator CNC/

Obowiązki:

·         obsługa tokarki CNC przy produkcji seryjnej (bez programowania maszyny)

·         dobór odpowiednich narzędzi

·         obróbka zgodnie z dokumentacją

·         kontrola wykonywanych części zgodnie z dokumentacją

·         dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy

·         praca w systemie trzyzmianowym

Wymagania:

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (tokarz, frezer, operator maszyn)

·         znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy

·         wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane)

·         umiejętność czytania rysunków technicznych

·         umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

·         prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

Nie wymagamy umiejętności programowania maszyny!

Oferujemy:

·         zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę (opłacane wszystkie składki)

·         wynagrodzenie w Euro (10-25 Euro/h brutto), regularne płatności

·         płatne urlopy (24 dni w ciągu roku)

·         zakwaterowanie (w mieszkaniach dofinansowanych przez pracodawcę)

·         stałą (bezpłatną) opiekę biura

CV prosimy przesłać na adres info@persona-direktservice.pl, w temacie z dopiskiem „nr ref. 06/2016/Operator CNC/pracaizycie"

Więcej informacji pod nr tel.:  571-255-502 oraz 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Liczba odsłon: 1650
image description

Persona-Direktservice Sp. z o.o.

  • W systemie od 23-02-2015
571255502