Operator koparki / pomocnik budowlany – Frankfurt nad Menem

CE DRIVER Maria Kaszowska Data i godzina dodania: 2020-06-24 12:56:14

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Operator koparki / pomocnik budowlany – Frankfurt nad Menem.

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: stała praca bez systemu

Obsługiwane maszyny: koparka gąsienicowa

Wynagrodzenie:  12 € / godz. + diety

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Hessen, Niemcy

Aktualne: 25.05.2020

Opis stanowiska pracy:

wykonywanie prac związanych z wykopami i układaniem kanałów,

obsługa koparki gąsienicowej 17 t.,

warsztatowanie maszyn budowlanych

Warunki zatrudnienia:

stałe zatrudnienie ok. 9-12 godzin w ciągu dnia (200-240 godzin pracy miesięcznie),

wykonywanie różnorodnej pracy w zależności o potrzeb firmy,

udział w wewnętrznych szkoleniach z zakresu obsługi maszyn budowlanych,

dla zainteresowanych możliwość sfinansowania kursu prawa jazdy C+E przez firmę,

możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego lub mieszkania w cenie ok. 300-450 € miesięcznie,

zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,

stawka godzinowa 12 € brutto + diety 14 € netto,

po okresie próbnym negocjacja warunków finansowych,

zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

uprawnienia do obsługi koparek gąsienicowych,

minimum 2-letnie doświadczenie jako operator maszyn budowlanych,

- chęć poszerzania swoich umiejętności zawodowych,

komunikatywna znajomość j. niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w pracy

Mile widziane:

- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,

- wiedza z zakresu budownictwa i warsztatowania sprzętu budowlanego,

- szeroko pojęte umiejętności techniczne

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784310200 lub na adres mailowy: j.musielak@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl

Liczba odsłon: 142
image description

CE DRIVER Maria Kaszowska

  • W systemie od 29-07-2019
784310200