Operator wózka widłowego

FHU-MES Data i godzina dodania: 2016-07-22 14:14:11
  • Kraj: Niemcy

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Operator wózka widłowego.

Niemcy, okolice Lipska / Kaiserslautern / Frankfurt

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

  • obsługa wózka widłowego

  • bezpieczny transport różnorodnych towarów na terenie zakładu

  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych

  • prawidłowa obsługa, kontrola towarów załadowywanych i rozładowywanych

  • komisjonowanie zamówień klientów, pod względem oczekiwanej jakości i ilości

  • dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania:

  • znajomość j. niemieckiego poziom komunikatywny – warunek konieczny

  • kilkuletnie doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

  • pełna dyspozycyjność

  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • niezawodność i elastyczność

  • sumienność, dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • badania G25

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca

    • atrakcyjne wynagrodzenie 10€ brutto

    • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę (koszt) 250€

    • 2 zmiany rano i popołudnie

    • stałe stabilne zatrudnienie

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: fhu.mes@vp.pl z dopiskiem ,,Operator wózka”

    W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

    Liczba odsłon: 1487
    image description

    FHU-MES

    • W systemie od 10-03-2016
    +48 530 522 892