Operator wózka widłowego/Kalmar

FHU-MES Data i godzina dodania: 2016-04-05 12:49:06

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Operator wózka widłowego/Kalmar.

Niemcy, okolice Lipska

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

- obsługa wózka widłowego typu Kalmar o ładowności 12-16 ton

- bezpieczny transport różnorodnych towarów na terenie zakładu

- załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych

- załadunek i opróżnianie komory suszarniczej (palety)

- opracowanie dowodów dostawy

- prawidłowa obsługa, dopasowanie i przechowywanie różnych rodzajów palet, kontrola towarów załadowywanych i rozładowywanych (palety)

- komisjonowanie zamówień klientów, pod względem oczekiwanej jakości i ilości

- konserwacja wózków widłowych

    Wymagania:

    - znajomość j.niemieckiego poziom komunikatywny

    - aktualne ubezpieczenie ZUS na 30 dni przed wyjazdem

    - minimum 1 letnia praktyka w prowadzeniu wózków widłowych typu Kalmar

    - pełna dyspozycyjność

    - doświadczenie w manipulacji wózkiem z dużym załadunkiem (palety)

    - umiejętność pracy samodzielnej

    - niezawodność i elastyczność

      Oferujemy:

      - pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

      - praca na pełny etat

      - pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)

      - atrakcyjne wynagrodzenie

      - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

      - stawkę godzinową 8,50€ brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)

      - dostosowane do kwalifikacji i wyników stawki godzinowe

      - opiekę polskiego koordynatora

        Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: fhu.mes@vp.pl z dopiskiem ,,Operator wózka widłowego”

        W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

        Liczba odsłon: 2038
        image description

        FHU-MES

        • W systemie od 10-03-2016
        +48 530 522 892