OPERATPR STOŁU ROZŚCIEŁACZA (K/M) - NIEMCY

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. Data i godzina dodania: 2018-11-07 13:44:46

Zatrudniamy osoby na stanowisko: OPERATPR STOŁU ROZŚCIEŁACZA (K/M) - NIEMCY.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: region północno-zachodnich Niemiec (Bremerhaven, Bremen, Jaderberg, Oldenburg i Vechta)

Firma, dla której rekrutujemy, jest wiodącym na rynku międzynarodowym koncernem specjalizującym się w budowie dróg i autostrad.

Zakres obowiązków:

- Typowe prace przy maszynowym kładzeniu asfaltu
- Obsługa stołu rozściełacza mas bitumicznych
- Obsług maszyn do niwelacji podłoża

Wymagania:

- Mile widziane wykształcenie zawodowe w zakresie budownictwa
- Kilkuletnie doświadczenie w zakresie inżynierii lądowej oraz budowy dróg
- Prawo jazdy kat. B mile widziane
- Znajomość języka niemieckiego
- Umiejętność pracy w grupie
- Samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 14,95 € brutto/h w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego – zarobki wg taryfy branżowej z możliwością negocjacji stawki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Praca Operator stołu rozściełacza na adres e-mail.

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Telefon: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0 048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:
Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Liczba odsłon: 45
image description

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o.

  • W systemie od 30-03-2016
+48 178787026