Opiekun /Pielęgniarz osób starszych

Dremo Personaldienstleistung GmbH Data i godzina dodania: 2015-08-13 11:26:43

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Opiekun /Pielęgniarz osób starszych.

Poszukujemy doświadczonych osób do pracy na stanowisko Opiekun medyczny osób starszych w niemieckich domach seniora.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych z zachowaniem koniecznej profilaktyki
  • Pomoc przy uruchamianiu i uaktywnianiu pacjentów
  • Zachowanie i stosowanie obowiązujących zasad higieny
  • Prowadzenie opieki i terapii zajęciowej
  • Dokumentowanie przeprowadzanych czynności

Wymagania:

  • Ukończone kierunkowe wykształcenie zawodowe
  • Doświadczenie w stacjonarnej opiece
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność samodzielnej, rzetelnej pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w niedziele i święta
  • Gotowość do wyjazdu i zdolności adaptacyjne

Wynagrodzenie:

  •  Wynagrodzenie miesięczne ok. 2100 do 2300 Euro netto
  • Stawka godzinowa 12 Euro brutto + ok. 40 Euro diety za dzień pracy z uznanym dyplomem
  • Stawka godzinowa 9,40Euro brutto + 44 Euro diety za dzień pracy na stanowisku pomocnika (bez uznanego dyplomu)
  • Dodatki za pracę w święta i w godzinach nocnych i nadgodziny

Zapewniamy:

  • Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Bezpieczeństwo socjalne i płacę zgodną z taryfą
  • Dodatki za pracę dodatkową, świąteczną i nocną
  • Pomoc w znalezieniu kwater
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Na życzenie wypłata tygodniówek
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Kontakt:

Informacje w języku polskim w godz. od 9.00 do 13.00 pod numerem tel. 0049 351 8977526. W celu aplikacji proszę przesłac e-mail z niemieckim CV na adres:  praca@dremo.com

Czekamy na Ciebie!

Liczba odsłon: 7068
image description

Dremo Personaldienstleistung GmbH

  • W systemie od 07-10-2014
0049351897750