Opiekunka, opiekun medyczny, praca domy opieki, szpitale – Niemcy

Agencja Pracy PolFach Data i godzina dodania: 2016-08-31 14:39:43

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Opiekunka, opiekun medyczny, praca domy opieki, szpitale – Niemcy.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie agencji pracy tymczasowej do południowo – zachodnich Niemiec: Opiekunek / opiekunów osób starszych do pracy w ośrodkach medycznych. Obowiązkowe doświadczenie w opiece i znajomość niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

-         Miejscem pracy są ośrodki medyczne na terenie połduniowo – zachodnich Niemiec, jak szpitale, domy opieki, centra rehabilitacji, domy starców itp.

-         Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

-       Praca jest na stałe, poprzez niemiecką agencję pracy tymczasowej

-·         Praca na pełny etat, w systemie 2 - 3 zmian

-         160 godzin miesięcznie + nadgodziny

-        Główne zadania:

o   Kompleksowa opieka i wspieranie ludzi starszych i chorych przebywających w ośrodkach medycznych

-o   Opieka ściśle wg. zaleceń lekarza

-o   Wsparcie przy rehabilitacji

-o   Towarzyszenie umierającym

o   Pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania:

·         Aktualne doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych

-      Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego

-       Łagodne, przyjacielskie usposobienie, cierpliwość

-         Zadbany wygląd i kultura osobista

-   Odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

-       Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

-      Stawka godzinna: 10,50 euro brutto

-       Dodatki od 15% do 35% do stawki godzinnej przy pracy na nocną zmianę, w niedziele i święta

-     Dodatkowo dieta 10 euro netto za każdy przepracowany dzień

-    Zarobek miesięczny netto ok. 1400 – 1800 euro

-         Zakwaterowanie zapewnione i bezpłatne

-         Zwrot kosztów podróży

Tylko kandydatki i kandydaci spełniający wymagania proszę o przesłanie CV w wersji niemieckiej na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Liczba odsłon: 1540
image description

Agencja Pracy PolFach

  • W systemie od 23-06-2016
0049 151 459 680 52