PAKOWANIE/KONTROLA JAKOŚCI - OD ZARAZ!

Axidus International Sp. z o.o. Data i godzina dodania: 2018-07-10 10:22:49
  • Kraj: Holandia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: PAKOWANIE/KONTROLA JAKOŚCI - OD ZARAZ!.

Agencja pośrednictwa pracy Axidus International Sp. z o.o. (certyfikat nr 8517) poszukuje dla holenderskiego partnera, jednego z największych w zachodniej Holandii, pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji
(miejsce pracy: okolice Rotterdamu, Holandia)

Zakres obowiązków: ogólne prace produkcyjne (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców, warzyw, kapsułek z kawą, cebulek kwiatowych, bukietów; proste prace magazynowe)

WYMAGANIA:
- elastyczność i motywacja do pracy
- odpowiedzialność i sumienność
- dyspozycyjność na minimum 3 miesiące (uczniowie i studenci minimum 8 tygodni), możliwość stałej współpracy
- nie wymagamy doświadczenia

OFERUJEMY:
- legalne i stabilne zatrudnienie
- przewidywane tygodniowe zarobki na rękę do około 350 euro
- pierwszą pensję po dwóch tygodniach pracy
- stałą opiekę polskich konsultantów i koordynatorów
- ubezpieczenie, dojazd do pracy oraz zakwaterowanie (w większości mieszkań bezpłatny Internet)
- transport z Polski do Holandii i z powrotem
- możliwość wyjazdu również dla par i grup znajomych

Jak aplikować

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy

biuro@axidus.pl

lub rejestrację na naszej stronie internetowej

www.axidus.pl

Zapraszamy!

W związku ze zmianą przepisów odnośnie przetwarzania danych osobowych prosimy o zawarcie w wysłanej aplikacji (lub CV) zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez agencję Axidus International Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez agencję Axidus International Sp. z o.o.. z siedzibą w Olsztynie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji”

Zgody prosimy dodać na końcu aplikacji.

Liczba odsłon: 4126
image description

Axidus International Sp. z o.o.

  • W systemie od 15-04-2014
77/402-80-70