PAKOWANIE/KONTROLA JAKOŚCI TOWARÓW - HOLANDIA OD ZARAZ!

Axidus International Sp. z o.o. Data i godzina dodania: 2017-10-20 09:44:12
  • Kraj: Holandia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: PAKOWANIE/KONTROLA JAKOŚCI TOWARÓW - HOLANDIA OD ZARAZ!.

Agencja pośrednictwa pracy Axidus International Sp. z o.o. (certyfikat nr 8517) poszukuje dla holenderskiego partnera pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji
(miejsce pracy: okolice Hagi i Rotterdamu, Holandia)

Zakres obowiązków: ogólne prace produkcyjne (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców cytrusowych, owoców egzotycznych, warzyw, kapsułek z kawą, cebulek kwiatowych, bukietów; proste prace magazynowe)

NASZE WYMAGANIA:
- motywacja do pracy
- dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
- stan zdrowia umożliwiający wykonywanie prac fizycznych
- nie wymagamy doświadczenia

OFERUJEMY:
- zarobki od 7,66 (stawka wiekowa minimum) do 9,81 euro/h
- legalne zatrudnienie
- opiekę polskich konsultantów i koordynatorów
- ubezpieczenie, dojazd do pracy oraz zakwaterowanie (w większości mieszkań bezpłatny Internet)
- możliwość wyjazdu również dla par

Jak aplikować

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy

biuro@axidus.pl

lub rejestrację na naszej stronie internetowej

www.axidus.pl

Zapraszamy!

Liczba odsłon: 2474
image description

Axidus International Sp. z o.o.

  • W systemie od 15-04-2014
77/402-80-70