PIELĘGNIARKA DYPLOMOWANA

Admin Data i godzina dodania: 2015-10-06 11:20:08
  • Kraj: Wielka Brytania

Zatrudniamy osoby na stanowisko: PIELĘGNIARKA DYPLOMOWANA.

Zakres obowiązków:

- zapewnienie opieki i wsparcia zgodnie z potrzebami i życzeniami klienta,

- zapewnienie każdemu podopiecznemu planu życiowego, odzwierciedlającego jego potrzeby i życzenia w zakresie opieki i wsparcia, którego potrzebuje,

- zapewnienie opieki pielęgniarskiej na wysokim poziomie, uwzględniającej potrzeby podopiecznego określone przez podopiecznego oraz jego bliskich, - zamawianie leków i artykułów medycznych oraz bezpieczne usuwanie niewykorzystanych leków zgodnie z
odpowiednimi procedurami,

- przechowywanie i administrowanie lekami włącznie z lekami kontrolowanymi,

- rutynowa kontrola i prowadzenie ewidencji,

- opatrywanie ran,

- cały personel jest zobowiązany do przestrzegania zasad poufności w zakresie
kwestii związanych z pracą, zgodnie z przepisami Data Protection Act 1998,

- praca z osobami, grupami i rodzinami w zakresie planowania i wprowadzania programów
ukierunkowanych na poprawę ogólnego zdrowia społeczności,

- zamawianie, interpretowanie i ocena testów diagnostycznych w celu oceny kondycji pacjenta,
- monitorowanie wszystkich aspektów opieki nad pacjentem, włączając dietę i fizyczną aktywność, przygotowywanie pokoi, sterylnych instrumentów, wyposażenia i artykułów medycznych, zapewnienie odpowiednich zapasów magazynowych.

Wynagrodzenie brutto: od 15 GBP/h

Dodatkowe świadczenia:

Firma zapewnia zakwaterowanie oraz 2 posiłki dziennie podczas szkolenia (5 dni), zaświadczenie o niekaralności, odzież do pracy (poza obuwiem), ubezpieczenie pracownicze – zgodnie z zasadami i warunkami. Zakwaterowanie w miejscu pracy również będzie zapewnione jednak opłacane przez pracownika. Umowa na czas określony 1 rok. Przed podjęciem pracy konieczne jest ukończenie pięciodniowego szkolenia. Po jego ukończeniu firma będzie potrącała z pensji pracownika 20£ przez 49 tygodni jako zwrot kosztów poniesionych przez firmę na przeszkolenie pracownika. Po ukończeniu szkolenia kandydaci będą otrzymywać propozycje pracy w domach opieki na terenie całej Anglii. Podjęcie pracy będzie możliwe po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej z menadżerem danego domu. Pierwsze kilka dni pracy w domu opieki (3-4 dni), tzw. days of „shadowing” nie są płatne. Praca jako pielęgniarz/ka w Wielkiej Brytanii wymaga od kandydatów posiadania numeru PIN (rejestracja w Nursing and Midwifery Council), jednak na początku można rozpocząć pracę jako opiekun, z właściwym dla tego stanowiska wynagrodzeniem i w międzyczasie ubiegać się o numer PIN. Po uzyskaniu tego numeru można rozpocząć pracę jako pielęgniarz/ka-stażysta i po okresie 4 tygodni jako dyplomowana/y pielęgniarz/ka.

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- Dyplom pielęgniarki

- Doświadczenie zawodowe

CV oraz list motywacyjny w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: corina@avantacare.com

Liczba odsłon: 2199
image description

Admin

  • W systemie od 15-11-2012