Posadzkarz/Monter podłóg

Esteelo Human Resources Data i godzina dodania: 2017-08-11 10:41:42
  • Kraj: Niemcy

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Posadzkarz/Monter podłóg.

Opis stanowiska:

praca w okolicach Köln, Północna- Westfalia, Niemcy

pełny etat (ok. 45 godzin tygodniowo) + nadgodziny

praca na akord

przygotowanie powierzchni pod prace wykończeniowe (frezowanie, szlifowanie, gruntowanie, szpachlowanie)

układanie podłóg z materiałów takich jak: PCV, panele, wykładziny dywanowe, linoleum, laminat

przycinanie pod wymiar i klejenie nawierzchni, zgrzewanie

cokoły, listwy przypodłogowe

Wymagania:

dobra znajomość j. niemieckiego

zawód posadzkarz (udokumentowany świadectwem) lub zawód pokrewny

kandydaci bez zawodu powinni posiadać min. 3 letnie doświadczenie jako posadzkarz

obowiązkowo prawo jazdy kat. B, zalecane własne auto

dokładność, samodzielność, odpowiedzialność, szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord, dobra organizacja pracy

wyjazd na dłuższy okres czasu, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

niemiecką umowę o pracę, pełne świadczenia socjalne

stawka godzinowa brutto 14-20 euro (akord)

dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)

miesięczne wynagrodzenie netto ok. 2000 do 3000 euro

mieszkanie zapewnione i odpłatne 200 do 300 euro miesięcznie

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Liczba odsłon: 929
image description

Esteelo Human Resources

  • W systemie od 22-08-2016
695 806 260