praca dla opiekunki w Nimczech

24 FAIR CARE Data i godzina dodania: 2016-08-17 18:50:10

Zatrudniamy osoby na stanowisko: praca dla opiekunki w Nimczech.

Firma 24Fair Care poszukuje od zaraz całodobowej opiekunki do osób starszych w Niemczech.

24Fair Care opiekuje się ponad 400 seniorami w Niemczech i współpracuje z instytucjami publicznymi i prywatnymi na terenie Niemiec. Z ponad 100 pracownikami 24Fair Care to jeden z największych usługodawców w zakresie opieki nad starszymi. 24 Fair Care pomaga znaleźć seniorom właściwą opiekę, by jak najdłużej mogli mieszkać w domu.

Opiekunka/Opiekun osoby starszej

Miejsce pracy: Niemcy / Niemcy

Opis stanowiska

{C}·         pomoc w codziennej pielęgnacji ciała

{C}·         pomoc w rehabilitacji

{C}·         zakupy i gotowanie

{C}·         sprzątanie mieszkania

{C}·         pranie

{C}·         dotrzymywanie towarzystwa i rozmowy z naszymi seniorami

Wymagania

{C}·         zadbany wygląd

{C}·         radość z przebywania z osobami starszymi i chęć pomocy im w życiu codziennym

{C}·         podstawowa znajomość języka niemieckiego - niezbędne

{C}·         w miarę możliwości doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

{C}·         miła aparycja i niezawodność

Oferujemy

{C}·         pewne zatrudnienie na dłuższy czas z własną działalnością gospodarczą albo na podstawie umowy o pracę

{C}·         całodobowy kontakt z naszymi przedstawicielami w Polsce

{C}·         pełen etat na czas nieokreślony

{C}·         możliwość uzyskania nowych kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne,

{C}·         bezpłatny dojazd do klienta i powrót do domu

{C}·         legalny stosunek pracy

{C}·         duża baza klientów w całych Niemczech

Prosimy o przesyłanie  swoich dokumentów
na podany niżej adres.

Czekamy na Ciebie i serdecznie zapraszamy!

24Fair Care
Górczewska 224 / 232
01-460 Warszawa
tel. 798 984 941

info@faircare-group.com

Liczba odsłon: 2168
image description

24 FAIR CARE

  • W systemie od 17-08-2016
798 984 941