Praca dla studentów/uczniów na okres świąteczny

Concept Plus Data i godzina dodania: 2021-12-07 16:33:27

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Praca dla studentów/uczniów na okres świąteczny.

Praca tymczasowa

Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze |

Chcesz sobie dorobić podczas przerwy od nauki? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów
  • Kontrola jakości
  • Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 11 € - 12 € brutto/h oraz dodatki i premie
  • Zwrot kosztów dojazdu (max. 100 €) po spełnieniu podstawowych warunków
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne
    = wyższa stawka netto!
  • Bezpłatne testy na koronawirusa podczas pracy
  • Komfortowe warunki mieszkaniowe - pokoje max. dwuosobowe
  • Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

  • Wytrzymałość fizyczna
  • Pełnoletność - wymóg konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
  • Mile widziany własny samochód

Kontakt

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Concept Plus Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. Grottgera 26

35-005 Rzeszów

Tel. kom. 504 969 105

E-mail      ase@cp-personal.com

Tel.          17 878 70 26

                17 862 20 26

Liczba odsłon: 310
image description

Concept Plus

  • W systemie od 03-10-2016
48 504 969 105