Praca na produkcji dla kobiet, Laupheim Niemcy

PolFach Polnische Facharbeiter Data i godzina dodania: 2018-04-14 12:03:40

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Praca na produkcji dla kobiet, Laupheim Niemcy.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego producenta z miasta Laupheim, Niemcy:Pracownic produkcyjnych. Optymalnie, żeby kandydatka mieszkała w Laupheim lub bliskiej okolicy.

Opis / Obowiązki:

·         Miejsce pracy: miasto Laupheim, Niemcy

·         Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

·         Praca jest wyłącznie dla kobiet / pracownice produkcyjne

·         Umowa o pracę na okres stały z niemieckim producentem modułów elektronicznych

·         Praca jest na cały etat (40 godz. tygodniowo) + nadgodziny

·         System zmian: rano, popołudnie

·         Główne zadania:

·         Lutowanie części elektronicznych

·         Obsługiwaniu maszyn do produkcji części elektronicznych. Są to różnej wielkości komponenty. Niektóre są bardzo małych rozmiarów

Wymagania:

·         Młody wiek (poszukiwane są wyłącznie kobiety)

·         Zalecana przynajmniej komunikatywna znajomość niemieckiego, ale niekonieczna

·         Konieczny jest własny samochód, ze względu na dojazd do pracy

·         Doświadczenie pracy na produkcji lub na podobnym stanowisku mile widziane, ale niekonieczne

·         Pracowitość, dokładność, umiejętność pracy precyzyjnej w wysokiej jakości

·         Talent techniczny i zdolności manualne

·         Dobry wzrok

Oferujemy:

·         Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna brutto 9,00 euro

·         Zarobki miesięczne netto: ok. 1200 euro

·         Zakwaterowanie nie jest zapewnione. Kandydatka powinna mieszkać w Laupheim lub bliskiej okolicy lub samodzielnie wynająć kwaterę.

Tylko kandydatki spełniające wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Liczba odsłon: 683
image description

PolFach Polnische Facharbeiter

  • W systemie od 23-06-2016
0049 151 459 680 52