Praca od zaraz- Cieśla Szalunkowy

In Temporis Sp. z o.o. Data i godzina dodania: 2016-08-05 11:38:53
  • Kraj: Francja

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Praca od zaraz- Cieśla Szalunkowy.

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

W chwili obecnej dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży budowlanej  poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

CIEŚLA SZALUNKOWY / stropy

Zakres obowiązków:

-Wykonywanie prac związanych z szalowaniem stropów;

-Montaż i demontaż systemów szalunkowych;

- Rozkładanie płyt stropowych (w zależności od zapotrzebowania);

- Montaż sklejki na stropie;

- Układanie siatek zbrojeniowych;

- Wylewka betonu.

Wymagania:

-Min. 2-3 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku (mile widziane doświadczenie na kontraktach zagranicznych);

-Znajomość różnych systemów szalunkowych (ALPHI, PERI, DOKA);

-Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia - 11.07.2016 lub 18.07.2016

Mile widziane:

- auto dyspozycyjne na wyjazd;

- komunikatywna znajomość języka francuskiego;

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Stawkę godzinową 11,00 euro brutto/h

- Dodatek żywieniowy (prime panier- 9,14 euro netto);

- Premia końca misji (wypłacana w każdym miesiącu);

- Dofinansowane zakwaterowanie;

- Jednorazowa premia amortyzacyjna za przejazd;

-Program „Polecenie jest w cenie”- ekstra kasa za poleconego kandydata (300 zł);

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Liczba odsłon: 1633
image description

In Temporis Sp. z o.o.

  • W systemie od 06-07-2016
815322432