Praca przy rozładunku opon

Tns Group Polska Data i godzina dodania: 2017-09-22 12:36:37
  • Kraj: Holandia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Praca przy rozładunku opon.

Opis stanowiska:

  • ręczny załadunek / rozładunek opon,
  • układanie towaru na pately,
  • układanie towaru na magazynie,
  • zbieranie zamówień,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • rozładunek/załadunek tirów

Ciężka fizycznie praca (różnych rozmiarów ciężkie opony, między innymi do samochodów ciężarowych)

Wymagania:

  • dokument nadania Sofi
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach oraz systemie zmianowym

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie  9,84 brutto z perspektywą podwyżki,
  • pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
  • zakwaterowania
  • ubezpieczenia
  • transport lokalnego