Praca w Austrii Pracownik budowlany bez znajomości języka

Esteelo Human Resources Data i godzina dodania: 2018-04-20 13:24:36
  • Kraj: Austria

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Praca w Austrii Pracownik budowlany bez znajomości języka.

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik budowlany

Opis stanowiska:

  • miejsce pracy: okolice miasta Feldkirchen, region Braunau (Austria)
  • praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • praca na stałe, bezpośrednio w austriackiej firmie budowlanej specjalizującej się w pracach betoniarskich takich jak: podłogi jastrych, półfabrykaty betonowe itp.
  • praca jest 5 do 6 dni w tygodniu (co druga sobota pracująca), ok. 210 do 250 godz. miesięcznie (na życzenie więcej godzin)

Główne zadania:

  • obsługa pompy do wylewania estrichu
  • betonowanie szalunków
  • produkcja półfabrykatów betonowych
  • dodatkowe prace budowlano-porządkowe

Wymagania:

  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego, ale nie jest konieczna
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe na budowie, optymalnie przy betonowaniu
  • młody wiek
  • konieczny zamiar wieloletniej pracy w firmie, bez częstych wyjazdów do Polski
  • prawo jazdy kat. B i własne auto jest zalecane, ale nie jest konieczne
  • dobra kondycja, zdrowie, przyzwyczajenie do wielogodzinnej ciężkiej pracy fizycznej

Oferujemy:

  • austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • stawka godzinowa brutto: od 10,75 euro
  • wypłata wszystkich godzin
  • płatny urlop 1 miesiąc w styczniu
  • wynagrodzenie miesięczne netto ok. 1600 do 1900 euro
  • +13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna), razem netto od 3500 do 4500 euro
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 250 euro miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/160

Liczba odsłon: 1065
image description

Esteelo Human Resources

  • W systemie od 22-08-2016
695 806 260