Praca w Niemczech- Obróbka drewna

HRNavigator Data i godzina dodania: 2020-07-28 13:52:29

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Praca w Niemczech- Obróbka drewna.

Praca z darmowym zakwaterowaniem-OBRÓBKA DREWNA ‼️

Miejscowość : Bromskirchen-Somplar

Opis stanowiska:

· obsługa maszyn do produkcji elementów drewnianych,

· sortowanie wyrobów drzewnych na przenośniku taśmowym,

· monitorowanie i kontrola urządzeń produkcyjnych i maszyn,

· kontrola jakości,

Wymagania :

· Podstawowa znajomość języka niemieckiego,

· zdolności manualne,

· dobra kondycja fizyczna,

· własne auto na dojazd,

· dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Oferujemy:

· umowa o pracę tymczasową,

· stawka brutto 10.15 €/h (ok 1300 euro netto),

· praca w systemie 3 zmianowym (dodatek za pracę w porze nocnej +25 %),

· możliwość nadgodzin,

· legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),

· zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

· możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,

ZADZWOŃ: 571322118

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Liczba odsłon: 68
image description

HRNavigator

  • W systemie od 09-03-2016
571 322 118