Praca w Niemczech Operator / Kierowca pompy do betonu

Esteelo Human Resources Data i godzina dodania: 2017-08-11 10:39:34

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Praca w Niemczech Operator / Kierowca pompy do betonu.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator / Kierowca pompy do betonu

Opis stanowiska:

  • miejsce pracy: okolice miasta Köln (Niemcy)
  • praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • umowa o pracę z niemiecką firmą budowlaną
  • praca na stałe, ok. 200 do 220 godzin miesięcznie

Główne zadania:

  • praca polega na transporcie ciężarówką i obsłudze pompy do betonu marki Putzmeister
  • bezpieczny montaż pompy do betonu na budowie
  • obsługa pilotem rur doprowadzających beton
  • dopasowanie długości rur i węży
  • dbanie o czystość sprzętu, rur i przewodów (oczyszczanie z betonu)
  • ponadto konserwacja maszyny jak smarowanie przegubów itd.
  • trasy dzienne

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego (w firmie pracują tylko Niemcy)
  • doświadczenie jako operator pompy do betonu
  • prawo jazdy kat. C i doświadczenie w tej kategorii (najlepiej doświadczenie jako kierowca budowlany)
  • prawo jazdy kat. B (zalecany własny samochód)
  • gotowość do wyjazdu do pracy w Niemczech na długi okres, najlepiej na stałe

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • stawka godzinna brutto od 11,50 (w okresie próbnym) do 15 euro
  • miesięcznie wynagrodzenie netto od 1600 do 2000 euro + nadgodziny
  • zakwaterowanie zapewnione i w pierwszym miesiącu gratisowe, potem ok. 200 euro miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/72/2017

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Liczba odsłon: 324
image description

Esteelo Human Resources

  • W systemie od 22-08-2016