Praca w Niemczech- Operator koparko-ładowarki

HRNavigator Data i godzina dodania: 2020-07-27 14:13:07

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Praca w Niemczech- Operator koparko-ładowarki.

Stanowisko: Operator koparko-ładowarki chwytakowej - DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miejscowość: okolice Marburg

Zakres obowiązków:

·        Transport wewnętrzny kłód, zrębków, palet, itp.

·        Załadunek i rozładunek ciężarówek i urządzeń (piła, elektrociepłownia itp.)

Oczekiwania:

·        Doświadczenie zawodowe w obsłudze ładowarek kołowych i koparek, w tym ładowarek chwytakowych

·        Dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

·        prawo jazdy klasa C – mile widziane

·        Gotowość do pracy na zmiany i w soboty

·        Auto na dojazd do pracy

Oferujemy:

·        Umowa o prace tymczasową - legalne zatrudnienie na terenie Niemiec

·        stawka godzinowa od 14 euro brutto/h (1700 euro netto)

·        Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz w sobotę

·        Darmowe zakwaterowanie

·        Opieka polskiego koordynatora projektu

·        Możliwość pracy długoterminowej

·        Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

·        Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Kontakt mail : rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  : + 48 515 909 950,  +48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720, +48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Liczba odsłon: 76
image description

HRNavigator

  • W systemie od 09-03-2016
571 322 118