Praca w Niemczech - SZWACZKA/SZWACZ

HRNavigator Data i godzina dodania: 2020-07-27 10:32:58

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Praca w Niemczech - SZWACZKA/SZWACZ.

Praca z darmowym zakwaterowaniem w Niemczech!

Stanowisko: SZWACZKA

Miejsce pracy: Niemcy, Weil am Reihn

OPIS STANOWISKA:

- obróbka materiałów pod zamówienie klienta,

- obsługa maszyn krawieckich,

- kontrola jakości wykonanego produktu.

WYMAGANIA:

- doświadczenie w pracy jako szwaczka,

- znajomość języka niemieckiego – mile widziana.

OFERUJEMY:

- miejsce pracy: Weil am Reihn,

- umowa o pracę tymczasową,

- podstawowa stawka 10,15€ brutto/h, ( 1600 - 1800 euro netto),

- legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),

- zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,

- możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zadzwoń: 571322118

Napisz: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Liczba odsłon: 83
image description

HRNavigator

  • W systemie od 09-03-2016
571 322 118