Pracownik inwentaryzacji za granicą

INVENT Sp. z o.o. Data i godzina dodania: 2017-11-02 10:44:10

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Pracownik inwentaryzacji za granicą.

Firma INVENT  Sp. z o.o.  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:
•    Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
•    Obsługa urządzeń do skanowania towarów

Wymagania od kandydatów:
•    Umiejętność obsługi komputera
•    Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu
•    Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia  kontroli niekaralności)

Zapewniamy:
•    Transport
•    Umowę zlecenie
•    Zakwaterowanie
•    Wynagrodzenie od 170 PLN do 185  PLN netto za inwentaryzację (ok. 8 – 10 godzin pracy)
•    Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas:

Lub kontakt telefoniczny : 600 020 329
Po aplikacji nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów.

W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie  invent.ag
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Liczba odsłon: 689
image description

INVENT Sp. z o.o.

  • W systemie od 22-11-2016
71 377 88 00