Pracownik (k/m) magazynu z wyposażeniem łazienek – bez znajomości języka

Concept Plus Data i godzina dodania: 2021-07-13 16:01:50

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Pracownik (k/m) magazynu z wyposażeniem łazienek – bez znajomości języka.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

 Pracownik (k/m) magazynu z wyposażeniem łazienek

Miejsce pracy: Emsbüren (Niemcy)

Liczba wakatów: 2

Zakres obowiązków:

Pakowanie towaru (wyposażenie łazienek np. kabiny prysznicowe)

Przygotowanie do transportu

Pomoc przy załadunku i rozładunku towaru

Czego oczekujemy, jeśli się zdecydujesz:

Zdolność do szybkiego przystosowywania się

Wytrzymałość fizyczna

Uprawnienia na wózki widłowe – wymóg konieczny

Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana

Prawo jazdy kat. B

Własny samochód mile widziany

Mile widziane osoby posiadające status osoby uczącej się – możliwe zatrudnienie na warunkach studenckich (dowiedz się więcej!)

 Na co możesz liczyć z naszej strony:

Umowa na warunkach niemieckich

Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.)

Zatrudnienie na okres 2-3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Praca na jedną zmianę od godz. 12.00 do 20.00

Wynagrodzenie od 11 € brutto/h

Komfortowe zakwaterowanie w cenie ok. 61 €/tydzień

Wsparcie polskiego koordynatora

Kontakt

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Concept Plus Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. Grottgera 26

35-005 Rzeszów

Tel. kom. 504 969 105

E-mail      ase@cp-personal.com

Tel.          17 878 70 26

                17 862 20 26

Liczba odsłon: 453
image description

Concept Plus

  • W systemie od 03-10-2016
48 504 969 105