PRACOWNIK MAGAZYNU - praca fizyczna Niemcy

HRNavigator Data i godzina dodania: 2020-05-22 12:46:32

Zatrudniamy osoby na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU - praca fizyczna Niemcy.

MAGAZYNIER – praca w Niemczech z darmowym zakwaterowaniem

Nie musisz znać języka niemieckiego, aby pracować w Niemczech!

Oferujemy pewną pracę w  Bad Hersfeld  w magazynach znanego koncernu z branży kurierskiej.

Wykorzystaj tę szansę na dobrą pracę i aplikuj już dziś !

Opis stanowiska:

- Praca jako magazynier
- Rozładunek i załadunek towaru
- Praca głównie w systemie dwuzmianowym

Wymagania:
- Doświadczenie na w/w stanowiska
- Rzetelność i sumienność
- Umiejętność pracy w zespole w szybkim tempie

Oferujemy:

- Atrakcyjną stawkę godzinową: 10,15 euro brutto zmiana dzienna,
12,18 euro brutto zmiana nocna
- Całkowicie  bezpłatne zakwaterowanie

- umowa o pracę tymczasową
- Pewną pracę dla bardzo znanej firmy
- Przyjazne warunki pracy i miłą atmosferę
- Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator oraz brygadziści)
- legalną umowę o pracę z potwierdzeniem ( A1 oraz Ekuz)

- Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą

Zadzwoń:

+48 515 909 950

+48 515 909 954

+48 572 505 720

+48 571 322 116

+48 571 322 118

+48 12 352 29 22

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Liczba odsłon: 12
image description

HRNavigator

  • W systemie od 09-03-2016
571 322 117