Pracownik magazynu z zabawkami- Niemcy

OTTO Polska Sp. Z o.o. Data i godzina dodania: 2015-10-06 12:08:15

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami- Niemcy.

Agencja pracy Otto z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

- prace magazynowe w centrum dystrybucji renomowanej firmy produkującej zabawki, globalnego lidera w branży;

- pakowanie i sortowanie zabawek;

- kontrola dostaw do magazynu;

- zbieranie zamówień na podstawie dokumentacji;

- skanowanie;

Oferujemy:

- zakwaterowanie na terenie Niemiec;

- ubezpieczenie;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny!

- własny samochód jest mile widziany;

- chęć wyjazdy do pracy "od zaraz";

- zapał do pracy;

- energiczność.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego cv na adres: wroclaw@ottopraca.eu lub o kontakt pod numerem telefonu +48713444422.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą  na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce  dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania."

  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin